O mnie

      Wraz z narodzinami dziecka zmienia się nasz cały świat, a jego centrum staje się nasz Maluszek. Odkrywamy w sobie nowe,  niekończące się pokłady czułości, miłości i cierpliwości. Patrząc jak nasz Skarb szybko rośnie i zmienia się, pragniemy zachować w pamięci każdy obraz, każdą chwilę i każdy uśmiech.

      Trzy lata temu, kiedy na świat przyszła moja córeczka pragnęłam właśnie tego, zatrzymać każdą spędzoną z nią chwilę na zawsze. To właśnie wtedy odkryłam pasję do fotografii. Od tego czasu wciąż się rozwijam  uczestnicząc w różnorodnych  szkoleniach, kursach  i warsztatach zarówno  z fotografii jak i obróbki  zdjęć. Wciąż pogłębiałam swoją wiedzę i poszerzałam umiejętności aby w postaci zdjęć dać Wam pamiątki pięknych lecz ulotnych chwil jakie towarzyszą Wam już od momentu ciąży. Staram się, aby moje fotografie były pełne miłości i czułości, abyście patrząc na nie za kilka czy kilkanaście lat,  mogli przypomnieć sobie jak piękny był to dla Was czas.

      Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki maluchów Wiktorii i Aleksandra i żoną wspaniałego mężczyzny, który od początku pomaga mi i wspiera w rozwoju mojej pasji. Będę szczęśliwa mogąc i dla Was zatrzymać czas.

Zapraszam serdecznie

Maja

Zdjęcia i teksty na tej stronie są mojego autorstwa i podlegają prawu autorskiemu.
TAGI: fotografia noworodkowa Legnica, sesja noworodkowa Legnica, sesja ciążowa, sesje dziecięce, sesje noworodkowe Legnica, sesje rodzinne, sesje dziecięce Legnica, Lubin, Jawor, Chojnów, Złotoryja